dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bratysławska

Retkinia,Łódź

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania umeblowanego i gotowego do zamieszkania z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi. Lokalizacja: łódź-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

289 000 zł41 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnym miejscu łódzkiej Dąbrowy. Idealne jako lokal inwestycjny lub do zamieszkania po własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

230 000 zł39 m² 5 958,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie przygotowane do remontu (uprzątnięte), idealne jako pierwsze lokum dla singla, młodej pary lub rodzica z dzieckiem. Obecnie lokal jest już praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 67m2 w kamienicy. Do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiankowa

Radogoszcz,Łódź

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Wiankowej 11 idealne dla pary lub rodziny, w spokojnej części miasta z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Współzawodnicza

Bałuty,Łódź

539 000 zł59 m² 9 146,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne ul. Współzawodnicza 2 Oferuję atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 58,83 m zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 3 piętrze bloku. Składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Łódź,łódzkie

339 000 zł44 m² 7 762,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie umiejscowione na wysokim parterze w zielonej , spokojnej części Łodzi. Mieszkanie odświeżone ,gotowe do wprowadzenia z wyjątkiem kuchni , którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Łódź,łódzkie

275 000 zł45 m² 6 084,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! tylko 285 000 zł, 6305 zł /m - za 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Obornickiej 2 doskonała komunikacja - autobus, tramwaj, obok park, liczne szkoły, przedszkola Duże 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

269 000 zł33 m² 8 082,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w sercu Bałut - Twoje nowe miejsce na mapie Łodzi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 33,28 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rychlińskiego

Łódź,łódzkie

577 022 zł58 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkania - ul. Rychlińskiego Łódź Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Polesie,Łódź

421 500 zł39 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje idealne mieszkanie w spokojnej okolicy! 5 minut spacerem do parku im. Poniatowskiego, 2 minuty do sukcesji, 4 minuty do ,zatoki Sportu". Idealna nieruchomość pod wynajem, bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wigury

Łódź,łódzkie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy wynajęcie przestronnego 2 pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego, które mieści się na 2 piętrze ul. Wigury 15. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w Łodzi w dzielnicy Teofilów na ulicy Kaczeńcowej na pięknym nowym osiedlu , zamkniętym, wraz z miejscem parkingowym. Mieszkanie w pełni wyposażone w agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

295 000 zł36 m² 8 140,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Marysin,Łódź

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku wybudowanym z cegły. Budynek ocieplony i odmalowany, wyposażony w nowoczesną windę. Szerokie i zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Marysin,Łódź

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 1 % brutto. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m 2 położony na 4 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bauma

Widzew,Łódź

2 700 zł54 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas. Bez prowizji. Urokliwy apartament z ogrodem i widokiem na las w idealnej lokalizacji. Zamknięte osiedle.Własne, zadaszone miejsce postojowe.Komórka lokatorska31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

330 000 zł47 m² 7 089,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nu, zajac, tu zostajemy! Wilk sprzedaje mieszkanie marzeń! Był sobie raz Wilk. Taki zwyczajny, blokowy. Trochę nerwowy, ale z sercem w porządku. No i był Zając młody, ambitny singiel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

512 244 zł41 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 2 pokoje z balkonem, usytuowane na 3 piętrze w nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

329 500 zł37 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? M40 to gotowy produkt inwestycyjny - kompaktowe 2 pokoje na parterze, z oknami na zielone patio i doskonałym układem, który przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

460 000 zł53 m² 8 715,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,97 m przy ulicy Retkińskiej. Lokalizacja Ul. Retkińska znajduje się w samym sercu dzielnicy Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Polesie,Łódź

599 900 zł52 m² 11 552,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio Lokalizacja: łódź- stare Polesie, metraż: 51,93m^2 + 3,66m^2 balkon Piętro: 4/12 Cena: 599 900 zł Tel.:   Mam do zaoferowania na sprzedaż przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Ruda Pabianicka,Łódź

306 283 zł39 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowanego na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Powierzchnia po podłodze: 48,62m2 Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Możliwość wykończenia pod klucz! Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem na zamkniętym osiedlu. Przytulne, słoneczne mieszkanie z wystawą zachodnią! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

349 000 zł45 m² 7 778,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,87 m w bloku przy ul. Łagiewnickiej. Lokalizacja Mieszkanie położone w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

399 000 zł55 m² 7 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - ok. 55m - ul. Wróblewskiego Łódź, ogrzewanie miejskie, zamknięty teren, miejsce parkingowe. Budynek zz cegły zrewitalizowany w 2022 r Cena:.