dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

630 000 zł47,01 m² 13 401,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,73 m² 8 116,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el57/2022 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 35,73 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł44,10 m² 8 956,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki z wc, kuchni, przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,04 m² 8 013,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: monika Bistuła tel. :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł64,80 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut). Opis lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: dwupokojowe mieszkanie- 53m2 I ul. Łagiewnicka -tuż obok Parku im. Adama Mickiewicza I Nieograniczone możliwości aranżacyjne Atuty: lokalizacja - rewelacyjna lokalizacja tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

694 600 zł57,03 m² 12 179,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie 57 m w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (złotno / Polesie). Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 260 zł45,59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Unikatowe połączenie: apartament w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie. w parku. Folwark Scheiblera to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Tymienieckiego 33a tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 925 zł65 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 65 mkw. Mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju , na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,66 m² 6 883,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,66 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej i zielonej części Widzewa Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,38 m² 6 821 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,38 m , zlokalizowanego przy alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53 w Łodzi. Mieszkanie usytuowane jest na 11. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł40,20 m² 9 651,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Łódź, ul. Przyborowskiego. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,20 m , zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł51,16 m² 8 111,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 duże pokoje 51 m 2 łazienki 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż w inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na w prestiżowej, kameralnej inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 289 zł37,75 m² 9 782,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania od 33 mkw do 60 mkw - 1,2,3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 300 zł38 m² 9 192,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,89 m² 10 858,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne dwa pokoje z balkonem przy ul. Gojawiczyńskiej. To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 czeka na nowych lokatorów, którzy docenią spokój oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Lokal jest gotowy do własnej aranżacji. Lokal jest w stanie do remontu. Na 69 m składa się: * salon * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji przy Al. 1 maja w Łodzi, idealne zarówno na własne potrzeby, jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, małe, przytulne w kamienicy w okolicy ul. Politechniki przy parku Rejtana ul. Felsztyńskiego 12. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, dwa rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,31 m² 7 575,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,03 m² 9 851,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,44 m , Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, a przestronny układ pozwala na komfortowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,44 m² 9 925,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą z 2009 roku na Zarzewie. Składa się z: salonu, otwartej kuchni, części jadalnianej, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,30 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m , położony na 3. piętrze budynku panorama z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m pełnej własności! Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 47 m położone jest na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Obywatelskiej 106 w Łodzi. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo dobrze wyposażone mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia" przy ul. Walerego Wróblewskiego 21. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54,22 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Barciński park | ul. Tylna | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 54 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł36,24 m² 9 575,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą. Budynek czysty, zadbany, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł51,10 m² 7 240,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 5 piętrze w wieżowcu na osiedlu Chojny, w okolicy ul. Strażackiej. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .Do Sprzedania po generalnym remoncie rozkładowe mieszkanie -2 pokojowe 43m2+ balkon i piwnica o powierzchni 5m2 na 9 piętrze przy ulicy Bratysławskiej. Winda od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,16 m² 7 119,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,61 m² 6 414,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 42 mkw, położone na 2 piętrze w bloku z cegły. Lokal składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.