dowolna

Lokale użytkowe Łódź – na sprzedaż i na wynajem w Łodzi

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

2 900 000 zł653 m² 4 441,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w południowo-zachodniej części Łodzi, na obrzeżach osiedla Retkinia, w sąsiedztwie osiedla Pienista. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w bardzo dobrym punkcie handlowym przy ulicy Wici 6 na łódzkim Teofilowie. Lokal po sklepie Jamir. Obok fryzjer, kosmetyka, sklep spożywczy, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²10 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowe lokale biurowe znajdujące się na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze w świeżo wyremontowanym budynku biurowym przy ulicy Duńskiej 1 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

26,02 zł/m²123 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela lokal w biurowcu przy ul. Łagiewnickiej. Lokal składa się 5 gabinetów, aneksu kuchennego oraz przestrzeni na recepcję. Całość klimatyzowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64 zł/m²35,84 m² 2 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 35,84 m2. Lokal można wynająć jako całość lub osobno (12,24 i 23,60m2). Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

39,96 zł/m²28,78 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28,78 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Zbąszyńskiej 3C w Łodzi. Lokalizacja: nieruchomość położona w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²310 m² 6 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w Śródmieściu. Powierzchnia to 310m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Dołączone zdjęcia przedstawiają lokal na 4p., który jest obecnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²269,86 m² 5 397 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal magazynowy z częścią biurową o powierzchni 269,86 m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku magazynowego przy ul. Zbąszyńskiej 3M w Łodzi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²144,30 m² 2 886 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal magazynowy zlokalizowany w budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3u w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze budynku, a jego łączna powierzchnia wynosi 144,31.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²27,50 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,50 m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku magazynowo biurowego przy ul. Zbąszyńskiej 3u w Łodzi. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²360 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal magazynowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3u w Łodzi. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu do wynajęcia w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Łodzi - dostępnego od zaraz! Charakterystyka lokalu: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Duża część usługowa pod dowolną działalność! - ok. 200 m2 powierzchni z oddzielnym biurem,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²185 m² 8 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem klimatyczny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 185 m , położony na parterze budynku B przy ul. Piotrkowskiej 276b tuż obok inwestycji takich jak Echo Fuzja czy.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²638,47 m² 15 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu wynajem pomieszczeń biurowych i magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²77 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro do wynajęcia w Łodzi 77 m z panoramą miasta Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałym punkcie logistycznym? Oferujemy na wynajem jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal 177 m w sercu Łodzi idealny na biznes Szukasz prestiżowego miejsca dla swojej firmy? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 177 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²74 m² 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 74m na wynajem teopark office | I piętro | Łódź Teofilów Oferujemy do wynajęcia niezależny lokal biurowy o powierzchni 74 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²59 m² 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 20 m 3. piętro, jasna i funkcjonalna przestrzeń Do wynajęcia kompaktowy i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 20 m , usytuowany na 3. piętrze budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²130 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro 130m w centrum Łodzi Powierzchnia: 130 m Cena za m : 21 zł Przestronne biuro do wynajęcia w bcb 130 m , 6. piętro Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 130 m w.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²64 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w wyjątkowej lokalizacji na ulicy Piotrkowskiej Powierzchnia: 64 m Cena za m : 25 zł Biuro 64 m na wynajem ul. Piotrkowska 146, styl loftowy, po remoncie Do.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²38 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia 38 m ul. Łagiewnicka 54/56, łódź Powierzchnia: 38 m Cena za m : 20 zł Biuro do wynajęcia 38 m , 1. piętro, ul. Łagiewnicka 54/56, łódź Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²168 m² 5 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronna powierzchnia w budynku przy Żeromskiego 52 w Łodzi Powierzchnia: 168 m Cena za m : 33 zł Wynajem II piętra w ogrodzonej Willi przy ul. Żeromskiego 52 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²59 m² 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferujemy komfortowy, dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 59 m , zlokalizowany na 7. piętrze nowoczesnego budynku teopark office na Przemysłowym Teofilowie w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²240 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni do 240 m , usytuowany na 6. piętrze budynku biurowego w Łodzi, w rejonie skrzyżowania ulic Wersalskiej i Św. Teresy. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²220 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy przestronną powierzchnię biurowo-usługową o metrażu 220 m , zlokalizowaną na niskim parterze zabytkowym Pałacu Barcińskiego unikatowego obiektu z końca XIX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²18 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jasne biuro 18 m na wynajem Łódź, teofilów Przemysłowy Szukasz funkcjonalnej i doskonale skomunikowanej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy na wynajem kameralny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²45 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i jasne biuro o metrażu 45 m , usytuowane na 9. piętrze budynku biurowego w północnej części Łodzi, w okolicach ulic Wersalskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²36 m² 576 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 36 m , zlokalizowany na 9. piętrze w nowoczesnym budynku w Łodzi, w bardzo dogodnym punkcie przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

10,47 zł/m²45,10 m² 472 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia jasny lokal biurowy 45 m południe Łodzi, okolice Górniaka Oferujemy na wynajem przestronny i dobrze doświetlony lokal biurowy o powierzchni 45 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

14,27 zł/m²24,50 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy położony w południowej części Łodzi, w rejonie skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Pabianickiej, niedaleko Targowiska Górniak. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4,50 €/m²3 600 m² 16 200 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny do wynajęcia moduł obejmujący halę magazynowo-produkcyjną wraz z towarzyszącą przestrzenią biurową. Obiekt jest zlokalizowany w przemysłowej strefie Łodzi, na Teofilowie,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²76 m² 3 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia Państwu atrakcyjny, słoneczny lokal biurowy z klimatyzacją o ogólnej powierzchni 82 m2, składający się z trzech pomieszczeń, usytułowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²87 m² 4 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz prestiżowej lokalizacji w centrum Łodzi dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na wynajem oferujemy klimatyczny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł670 m² 2 238,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam warsztat samochodowy znajdujący się w Łodzi na Teofilowie. Powierzchnia hali 450 m2, powierzchnia użytkowa 670 m2. Wysokość hali 5,3 m. Długość stanowisk : 14 m (1 szt); 17,5.

Szczegóły ogłoszenia

55,05 zł/m²661 m² 36 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy wynajęcie lokalu o powierzchni 661,53 m2 pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp. Lokal posiada wejścia z zewnątrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30,29 zł/m²137 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji promocja - czynsz najmu za lokal 4.150,00 zł netto miesięcznie. opłaty eksploatacyjne: 7,00 zł/m2 + opłata za zużycie mediów wejście do lokalu biurowego od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ostatni lokal do wynajęcie W centrum meblowym niciarniana! Centrum Meblowe Niciarniana to największe centrum snu i wypoczynku w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²160 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaoferować Państwu atrakcyjny lokal do wynajęcia przeznaczony na gabinety lekarskie o ogólnej powierzchni 196 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²9,60 m² 1 248 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.