dowolna

Lokale użytkowe Łódź – na sprzedaż i na wynajem w Łodzi

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

529 000 zł133 m² 3 977,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 529 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kompletny obiekt gastronomiczny zbudowany z kontenerów, w pełni przystosowany do prowadzenia kuchni oraz obsługi gości. Obiekt sprzedawany jest z całym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zgierska

Bałuty-Centrum,Łódź

43,18 zł/m²44 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witam serdecznie Do wynajcia lokal uslugowy przystosowany pod salon fryzjersko-kosmetyczny. Wczesniej przez 6lat byl tu salon fruzjersko- kosmetyczny. Obiekt jest w stanie dobrym do odswiezenia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal komercyjny o powierzchni 65,5 mkw. znajdujący się na parterze Kamienicy Leopolda Kruschego, przy głównej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

76 zł/m²92 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem na warsztat samochodowy > o powierzchni 91,53 m2 > usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 809 m2. Budynek i teren wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

799 999 zł124 m² 6 471,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

799 000 zł138 m² 5 789,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego i przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni aż 138m2 w samym sercu miasta! Mieszkanie: nieruchomość składa się z : 5 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Polesie,Łódź

35,45 zł/m²110 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy budynek lokalowy z własnym wejściem i miejscem parkingowym! ***wyjątkowy lokal usługowy 110 m w sercu Starego Polesia idealny dla branży beauty, wellness i usług premium***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Funkcjonalne i komfortowe biuro to nieodzowny element nowoczesnej firmy. Proponujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej o wysokim standardzie w nowym biurowcu, będącym częścią Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

45 zł/m²35 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wolne powierzchnie w Centrum Biznesowym Stanley w Łodzi przy ul. Milionowej 21 Oferta bezpośrednio od właściciela - wysokość czynszu do negocjacji Biuro o powierzchni 35 m2 w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal użytkowy z piwnicą i poddaszem położony w sercu osiedla Radogoszcz Zachód. Obiekt komercyjny z potencjałem! parter: 55 m2 -duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Radogoszcz,Łódź

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala do wynajęcia | warsztat magazyn produkcja | Łódź | od 100 m Do wynajęcia hala zlokalizowana w Łodzi, idealna pod warsztat, magazyn lub działalność produkcyjną. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Polesie,Łódź

399 000 zł51 m² 7 818,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Są miejsca, które od pierwszego dnia pracuje na profesjonalny wizerunek firmy. Lokal M38 w Zielonej Residence to parterowa przestrzeń z niezależnym wejściem z zielonego dziedzińca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lipowa

Polesie,Łódź

777 777 zł138 m² 5 654,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 137,55 m , położony na Polesiu w Łodzi. To miejsce doskonale nadaje się do prowadzenia różnorodnych działalności - od kreatywnych przestrzeni biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rzgowska

Chojny,Łódź

640 000 zł84 m² 7 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 84 m | parter + piętro | witryna | parking | ul. Rzgowska, łódź. Są miejsca, w których biznes po prostu ma sens. Tu klienci pojawiają się naturalnie - każdego dnia, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

38,18 zł/m²110 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowa oferta powierzchni biurowej w zrewitalizowanej fabryce "z czerwonej cegły", symbolu łódzkiej architektury! Szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca pracy dla swoich pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

35,78 zł/m²204 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

36,14 zł/m²83 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Śródmieście,Łódź

28 zł/m²118 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m 2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Polesie,Łódź

1 700 000 zł271 m² 6 282,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze prosperujące Centrum Alergologii z gabinetami lekarskimi zlokalizowana w Łodzi przy ul. Kopernika 67/69 na I piętrze, działająca nieprzerwanie z podpisaną umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Obywatelska

Retkinia,Łódź

8 500 000 zł1 913 m² 4 443,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż bazy transportowej tir w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ujście

Górna,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Lokal Biurowo-Usługowy na Wynajem Ujście 11 (135 m ) Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 135 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Widzew,Łódź

37,27 zł/m²33 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna lokalizacja (piłsudkiego 133h) dla dodatkowego magazynu, okazjonalnego biura z częścią magazynową. Pomieszczenie można też zaaranżować na nieuciążliwą produkcję lub usługi. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 525 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Polesie,Łódź

10 zł/m²324 m² 3 243 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie prezentuje do najmu lokal w budynku biurowym przy ul. Legionów 125 w Łodzi ( dz. ew. nr 4/18, obr. P-8, gm. Łódź - Polesie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

33,19 zł/m²281 m² 9 327 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 281,52 m2 w budynku magazynowym położonym w Łodzi przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Unii Lubelskiej

Polesie,Łódź

25 zł/m²62 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo -administracyjnym przy stacji pkp Łódź Kaliska. Obiekt jest położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

30 zł/m²282 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie prezentuje do najmu pomieszczenia biurowo-usługowe usytuowane na parterze budynku magazynowego ( magazyn nr 2) z wejściem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

35 zł/m²350 m² 12 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Słoneczny lokal do wynajęcia Łódź, ul. Pomorska 77 (pomiędzy Rondem Solidarności i ulicą Sterlinga) Proponujemy do wynajęcia jasne i klimatyczne lokale, położone w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Bardzo ładne biuro w nowoczesnym, dwukondygnacyjnym, kameralnym budynku biurowy położonym w rejonie ulicy Niciarnianej. Proponowany moduł ma 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

31,17 zł/m²385 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia ok. 385 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 385 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

450 000 zł118 m² 3 813,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon Handlowy dwukondygnacyjny o powierzchni 118 m2, położony na Teofilowie przy ul. Aleksandrowskiej 70. Dotychczas budynek wykorzystywany na Aptekę. Parter budynku stanowi: sala sprzedażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

190 000 zł23 m² 8 315,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do działalności lokal użytkowy o powierzchni 22,85 m , położony na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalny przygotowany do użytkowania jako biuro. Po kapitalnym remoncie i wewnętrznej przebudowie. Nowe wszystkie instalacje. Woda, kanalizacja i ogrzewanie miejskie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

590 000 zł96 m² 6 147,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal użytkowy o powierzchni 95,97 m , położony na 2. piętrze kamienicy przy reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej 85 - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Śródmieście,Łódź

50 zł/m²2 500 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Dostępne powierzchnie od ok. 200 m2 - ok. 14.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Śródmieście,Łódź

50 zł/m²800 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

59 999 zł28 m² 2 142,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 28 m , zlokalizowany na osiedlu Żubardź w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego miejsca pod działalność gospodarczą - lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Suwalska

Górna,Łódź

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferujemy przestronne pomieszczenie garażowe, idealne na warsztat, magazyn lub garażowanie pojazdów. Główne atuty: trzy oddzielne bramy wjazdowe: uchylne, zapewniające wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

350 000 zł77 m² 4 545 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe