dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Łódź - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

670 000 zł93 m² 7 204,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż duży lokal handlowo-biurowo-usługowy o powierzchni 93 m2, w doskonałej lokalizacji - Aleja Marszałka Piłsudskiego 52,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

372 000 zł74 m² 5 006 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży lokal o powierzchni 74,31 m2 usytuowany na parterze w kamienicy przy ul. Próchnika. Lokal może być przeznaczony jako usługowo - biurowy, handlowy lub mieszkalny. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łąkowa

Śródmieście,Łódź

310 000 zł265 m² 1 170 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Więcej informacji: więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: lokalizacja: łódź (śródmieście) okolice ul. Karolewska Bardzo dobra lokalizacja! Przedstawiam Państwu do kupienia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brukowa

Bałuty Zachodnie,Łódź

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży obiektu komercyjnego Poniżej link do filmu przedstawiający lokal na naszym youtube: łódź, ul. Brukowa 6 - lokal stanowiący odrębną nieruchomość znajdujący się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brukowa

Łódź,łódzkie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

75 000 zł14 m² 5 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomości 55 oferuję lokal na sprzedaż handlowo-usługowy o powierzchni 13,65m2 znajdujący się na parterze, blisko centrum miasta. Lokal z wejściem z ulicy. Stawka czynszowa 66zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

615 000 zł78 m² 7 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu komercyjnego/handlowego/biurowego w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku 0% prowizji Lokal jest dobrze widoczny z ulicy; z dużą witryną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

400 000 zł264 m² 1 515,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal, na terenie przemysłowym, jednopiętrowy. Powierzchnia ok 244m2 Lokal znajduje się na piętrze- dwa pomieszczenia po ok 100m2 dwa wejścia wysokość- ok 4m wc, kotłownia Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Łódź

Katedralna,Łódź

1 180 000 zł103 m² 11 456,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal w nowo budowanym osiedlu w centrum Łodzi - umowa z Żabką jest już zawarta - czynsz 7500zł netto, na okres 10 lat - lokal z witrynami od ulicy zewnętrznej, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Chojny,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Łódź

Retkinia,Łódź

8 500 000 zł1 913 m² 4 443,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż bazy transportowej tir w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. 1 Maja

Śródmieście,Łódź

284 000 zł61 m² 4 684,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal | Polesie | Parking | Wyposażony | Parking! Do sprzedania kompletny, po remoncie, lokal - gabinet ginekologiczny, w zadbanej kamienicy w Starym Polesiu w Łodzi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

152 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal gospodarczy z możliwością przekształcenia na dwa lokale mieszkalne. Idealny pod działalność biurową, ale także jako powierzchnia magazynowa. Wysokość około 5 m, daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

9 500 000 zł1 112 m² 8 543,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3069m2 wraz z budynkiem biurowym 3- kondygnacyjnym o powierzchni 1112m2 oraz innymi obecnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sanocka

Górna,Łódź

1 420 000 zł211 m² 6 729,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupoziomowego lokalu idealnie nadającego się na kameralne biuro lub działalność np. gabinetów medycznych. Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

480 000 zł81 m² 5 925,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek usługowy o wielkości 81m2. Budynek składa się z: 5 pokoji, kuchni, 2 łazienek i jednego wc. Podwórko jest zamykane, brama na pilot. Parking pod budynkiem. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

419 510 zł69 m² 6 097,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w nowym budynku mieszkalnym w centrum Łodzi. lokal idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju usług i/lub handlu. Lokal ma dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Łódź

263 000 zł29 m² 9 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny z miejscem postojowym, tylna, 29 m2, cena netto 7 400/m2 + 23 vat = 9 100 pln/m2 rezerwacja Mam do zaoferowania Państwu lokal niemieszkalny w centrum Łodzi z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Łódź

Stare Polesie,Łódź

1 313 691 zł190 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam państwa do obejrzenia lokalu handlowo-usługowego w doskonałym miejscu w Łodzi. Na ponad 190m2 przygotowano obecnie dwa lokale po 78,51m2 i 89,74m2 z możliwością ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

1 100 000 zł398 m² 2 765 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Na sprzedaż cała kamienica z 1939r. przy ul. Limanowskiego 216, która posiada 3 kondygnacje i działkę o wymiarach 785mkw. Powierzchnia użytkowa obecnie 265,22 ale istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

1 950 000 zł800 m² 2 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w Łodzi przy ul .Rąbieńskiej. Powierzchnia działki 1750 m2. Na działce znajdują się trzy budynki ,które stanowią bazę do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

184 000 zł56 m² 3 298,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w zrewitalizowanej kamienicy, w Łodzi, przy ulicy Żeromskiego 17 o powierzchni 55,78 mkw. Nieruchomość mieści się w podpiwniczeniu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa w Łodzi przy ul. Umińskiego. Garaż posiada powierzchnię 17 m2 oraz teren przed garażem o powierzchni 17 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się przy ulicy Cedry 4 w centrum nowo powstałego osiedla w rejonie Złotno-Teofilów. Dookoła liczne bloki i osiedla. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! (okolice ulic zgierskiej/pojezierskiej) Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny przebudowany i dostosowany do potrzeb biurowo - usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

419 970 zł128 m² 3 281,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 128 m2 znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rzgowskiej 71 w Łodzi oferta na wyłączność Lokal pokazuje agent. Klucze w biurze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Łódź

299 000 zł45 m² 6 689,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nr. oferty: ls-867 Jeśli szukacie Państwo lokalu użytkowego na kancelarię lub biuro w centrum Łodzi to ta oferta jest idealna! 44,70 m. kw. / i piętro / centrum Wolne od: od zaraz, klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! (okolice ulic zgierskiej/julianowskiej) Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny przebudowany i dostosowany do potrzeb biurowo - usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

350 000 zł81 m² 4 301,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na ul. Przybyszewskiego. Cena: 350.000 Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Dwa pomieszczenia na parterze 60 m2 + piwnica 21m2 + toaleta. Wejście z ulicy. Czynsz : 720,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

3 982 976 zł343 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do nabycia przestronnego lokalu usługowego o imponującej powierzchni 343,36 m2 który znajduje się w stanie deweloperskim. To wyjątkowy lokal na parterze, o ogólnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Polesie,Łódź

185 000 zł23 m² 8 114,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udziały w lokalu użytkowym w którego skład wchodzi pomieszczenie gabinetowe o powierzchni 22,80 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej tj. trzech ubikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Karolewska

Karolew,Łódź

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona w głębi osiedla, nieopodal ul. Karolewskiej. Budynek w którym znajduję się lokal powstał w 1993 roku. Lokal posiada niezależne wejście z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

430 000 zł38 m² 11 286,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego przy ul. Sienkiewicza. Lokal znajduję się na parterze budynku z niezależnym wejściem. Teren budynku jest ogrodzony, budynek wybudowany w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sobolowa

Widzew,Łódź

485 000 zł69 m² 6 991,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży lokalu usługowego położonego przy ul. Sobolowej 2, na parterze budynku. Lokal mieści się od strony wschodniej budynku, tuż obok stacji benzynowej. Lokal posiada możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Zdrowie

Zdrowie,Łódź

2 400 000 zł2 079 m² 1 154,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy ogromy zakład produkcyjny na łódzkich przedmieściach. Łączny metraż obiektu wynosi 2079,41m2 Parter posiada powierzchnię 1547,98m2 piętro jest o powierzchni 531,43m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży Pawilonu Handlowo - Usługowego na Retkini przy ul. Armii krajowej. Pawilon został wybudowany w 2014 roku, posiada wodę, prąd oraz kanalizację, ogrzewanie poprzez dwa klimatyzatory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

490 000 zł118 m² 4 152,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon Handlowy dwukondygnacyjny o powierzchni 118 m2, położony na Teofilowie przy ul. Aleksandrowskiej 70. Dotychczas budynek wykorzystywany na Aptekę. Parter budynku stanowi: sala sprzedażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 065 000 zł71 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta obejmuje sprzedaż lokalu użytkowego w nowo powstałym prestiżowym osiedlu. Inwestycja ta znajduje się w samym centrum miasta między Piotrkowską, tymienieckiego, kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

839 000 zł132 m² 6 356,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony na parterze kamienicy. Wejście do lokalu zarówno "z ulicy " jaki i z klatki. Układ ścian daje ogromne możliwości aranżacji tym samym w łatwy sposób można go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

419 512 zł69 m² 6 097,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. 1 Maja

Śródmieście,Łódź

299 000 zł61 m² 4 932,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3