dowolna

Biura Łódź - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

60,36 zł/m²25,43 m² 1 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowo-użytkowe w Łodzi przy ulicy Suwalskiej 16 (górna, okolicy Górniaka). w budynku ponad 20 lokali na wynajem metraże już od 13 m2 lokale na parterze, pierwszym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64 m² 7 188 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal usługowo - biurowy usytuowany na parterze w budynku wielopiętrowym na ul. Próchnika. Lokal o powierzchni całkowitej 64 m2 składa się z: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²57 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu oferujemy Państwu lokal biurowy o powierzchni 57 m2 usytuowany na pierwszym piętrze. Budynek jest dobrze widoczny z ruchliwej ulicy jaką jest ulica Inflancka. Po sąsiedzku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Na sprzedaż lokal hanldowo - usługowy W stanie deweloperskim O pow.: 67 MKW., położony na parterze W NOWYM BUDYNKU przy ul. 6 sierpnia w Łodzi (dzielnica Polesie - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 320 000 zł165,43 m² 7 979,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na kancelarię, biuro, gabinety lekarskie, itp. z wejściem bezpośrednio z ulicy i z drugiej strony - z klatki schodowej. Ścisłe Centrum w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł91,81 m² 8 495,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

P.O.W. 29 : Lokal Usługowy w Centrum Parter (92m ) Lokal idealny na kancelarię prawną z racji bliskości do Placu Dąbrowskiego i Sądu Okręgowego. Lokal na wysokim parterze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,47 m² 4 532,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale, położone w samym sercu Łodzi - przy ul. Nawrot 43. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z prześwitu bramowego,.

Szczegóły ogłoszenia

83 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni 30 m2 na ul. Wojska Polskiego (łódź-Bałuty). Atuty oferty: - lokal widoczny z często uczęszczanej drogi (darmowa reklama firmy) - po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

43,96 zł/m²182 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 182 m , położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela Lokal biurowy lub usługowy o powierzchni 200m2 bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej Czynsz netto: 6 500 zł Opłata eksploatacyjna netto: 2 200 zł Opłaty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²200 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia powierzchnię użytkową przeznaczoną na biuro, magazyn lub cichą produkcję lub usługi. Powierzchnia do dyspozycji 200 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²363 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia cały obiekt o powierzchni 363 m2. Przeznaczony na biura, usługi lub inną działalność adekwatną do lokalizacji i otoczenia. Doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w wyśmienitym miejscu przy ul. Piotrkowskiej na Deptaku. 200 m2 , parter, front + wyjście od frontu , witryny na Deptak. Przeznaczenie - gastronomia , handel , usługi. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja, bezpośrednio od ulicy Tymienieckiego. Wysokość ponad 5m,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: klimatyzowany lokal użytkowy 100 m - legionów 119 | Parter | Bezpośrednie wejście Atuty: najważniejsze atuty lokalu: świetna lokalizacja - dogodny dojazd, centrum miasta Klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

44,33 zł/m²12 m² 532 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieduży lokal biurowy usytuowany w zabytkowej kamienicy przy ul Piotrkowskiej. Oferta bezpośrednio od właściciela. 2 piętro, winda, 1 pokój 12m2. Wysokość 300cm, duże otwierane okna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61,64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy - centrum Łodzi! Świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28,02 m² 841 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 1-pokojowy lokal o powierzchni 28,02m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²130 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 130 m . Informacje o lokalu Lokal składa się z powierzchni handlowej 80 m2 + 50 m2 Położony na piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²101,83 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji? Jesteś w dobrym miejscu. Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania lokal na Widzewie w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł273 m² 4 578,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowana w Łodzi przy dworcu Fabrycznym idealna pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową lub inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,98 m² 4 334,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 74,98 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Próchnika 19 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

353 082 zł42,54 m² 8 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które ma więcej duszy niż niejedna korpo-sala konferencyjna? Mamy coś specjalnego: lokal użytkowy przy ul. Nawrot w Łodzi wejście prosto z ulicy, zero barier, zero nudy, moc.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²210 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Informacje o lokalu Lokal składa się z powierzchni 80 m2 + 80 m2 + 50 m2 Położony na piętrze w budynku z windą. Wejście do budynku od ulicy Zachodniej Miejsca parkingowe Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

27,61 zł/m²398,40 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ciekawa oferta dla poszukujących miejsca na siedzibę firmy, biuro, pracownię czy kancelarię. Oferujemy do najmu piętro w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego położonego W łodzi, dzielnica polesie, oś. Retkinia. Lokal o pow. ca 40 m kw. położony jest w wolno stojącym budynku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Śródmieście ul. Piotrkowska lokal 40 m/kw 2 pomieszczenia w bardo dobrym stanie do wynajmu. Wynajem 6000złmdo tego opłaty czynszu 1000zl. Lokal nadaje się na gabinet lekarski na biuro ,.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²69 m² 2 553 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz biura lub lokalu usługowego na wynajem w idealnej lokalizacji? Właśnie znalazłeś! Bez prowizji! Nowy lokal w nowoczesnym pofabrycznym kompleksie biurowo usługowym, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

34,13 zł/m²146,52 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy w kamienicy przy ul.Piotrkowskiej na usługi, biura,konferencje,szkolenia;składa się z trzech pokoi (ok.17,31 i 45 m2), łazienki, hallu,korytarza i zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²27 m² 513 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty ekonomicznych biur w świetnej lokalizacji w centrum Łodzi! Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od właściciela: lokal biurowy lu usługowy w zabytkowej, kameralnej kamienicy w ścisłym centrum. Lokal wyremontowany, na podłodze panele, ściany w kolorze białym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony pod różnego rodzaju działalność handlową lub usługową. Lokal jest po kapitalnym remoncie, gotowy do rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

207 740 zł31,96 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31,96 m2 w centrum miasta. Zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i 6-go Sierpnia. Wejście i witryna od ulicy 6-go Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

110,02 zł/m²49,01 m² 5 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia 2 lokale - parter i piętro - razem lub osobno osiedle Retkinia obok centrum handlowego lokale nadają się na usługi w tym medyczne, kosmetyczne, kancelarie, biura, na handel -.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²35 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowo-magazynowy na teofilowie, w pobliżu ul. Traktorowej Lokal dobrze skomunikowany, w pobliżu budynki mieszkalne, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²29 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3