dowolna

Lokale użytkowe Łódź Bałuty

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

10 zł/m²200 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 200m2 na 1 piętrze z dostępem do windy towarowej. Wysokość lokalu 550cm. W lokalu dostępne: prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ciesielska

Bałuty,Łódź

32 zł/m²70 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuję do wynajęcia biuro 70m2 znajdujące się na 2 piętrze. Nieruchomość znajduję się na Bałutach w okolicy ul. Ciesielskiej. Powierzchnia biurowa składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, Bałuty

Bałuty,Łódź

11 zł/m²2 000 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal magazynowy 2000m2 na Teofilowie. Brama wjazdowa dla Tira z rozładunkiem z rampy oraz brama o wymiarach 245 x 270 cm. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

25 zł/m²52 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowo- usługowy 52m2. Na lokal składają się: - 3 pokoje biurowe (12,5m + 13m + 18m2) - korytarz/ poczekalnia. W lokalu: - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ciesielska

Bałuty,Łódź

32 zł/m²130 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuję do wynajęcia biuro 130m2 znajdujące się na 1 piętrze. Nieruchomość znajduję się na Bałutach w okolicy ul. Ciesielskiej. Powierzchnia biurowa składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15 m2 w biurowcu, w okolicy ul. Franciszkańskiej. Lokal znajduje się na piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Doły

Bałuty,Łódź

10 zł/m²105 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal magazynowo - produkcyjny o powierzchni 105m2 na Dołach. Lokal znajduje się na parterze z wjazdem z poziomu zero. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

18,80 zł/m²933 m² 17 540 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowy obiekt Produkcyjno - Magazynowy klasy "a". Oferowana powierzchnia to 933m2. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Teofilów,Łódź

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokale W budynku biurowym O pow. OD 9 M 2 do ok. 280 M 2 teofilów przemysłowy Proponuję Państwu do wynajęcia lokale użytkowe o pow. ok. 20 m 2 , znajdujący się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

29 zł/m²700 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 700m2. Lokal mieści się Teofilowie, na osiedlu bloków, na dwóch kondygnacjach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Szczecińska

Bałuty,Łódź

11 zł/m²185 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal magazynowy o powierzchni 185m2 na Teofilowie Przemysłowym. Lokal parterowy, 1 brama wjazdowa z poziomu 0 o wymiarach: 280cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

18,80 zł/m²1 005 m² 18 894 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowy obiekt Produkcyjno - Magazynowy klasy "a". Oferowana powierzchnia to 1005m2. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

75 zł/m²74 m² 5 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 74m2, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Bałutach, w okolicy ul. Łagiewnickiej. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

12 zł/m²108 m² 1 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe, handlowe I magazynowe teofilów przemysłowy Proponuję Państwu do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-magazynowy o pow. ok 108 m 2 , znajdujący się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, al. Włókniarzy

Teofilów,Łódź

12 zł/m²600 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 600m2 na parterze z rampą oraz na poziomie -1. Lokal mieści się na Teofilowie w okolicy ul. Włókniarzy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

25 zł/m²50 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50m2, w trzech pomieszczeniach (15m2 + 10m2+25m2) w biurowcu, w okolicy ul. Franciszkańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, Solidarności

Bałuty,Łódź

12 zł/m²70 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal/ szwalnię w okolicach Ronda Solidarności. Lokal mieści się na II piętrze, z dostępem do windy towarowej. Powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 500m2 na 1 piętrze z dostępem do windy towarowej. Wysokość lokalu 550cm. W lokalu dostępne: prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

18,80 zł/m²424 m² 7 971 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowy obiekt Produkcyjno - Magazynowy klasy "a". Oferowana powierzchnia to 424m2. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

20 zł/m²36 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, z przeznaczeniem na biuro, bądź inną nieuciążliwą działalność, o powierzchni 36m2. Lokal mieści się na "wysokim".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

18,80 zł/m²2 557 m² 48 072 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowy obiekt Produkcyjno - Magazynowy klasy "a". Oferowana powierzchnia to 2557m2. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Teofilów

Teofilów,Łódź

10 zł/m²540 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn 550m2 parter. Brama 2,7m x 2,5m, powierzchnia magazynowa zlokalizowana na Teofilowie. Koszt najmu 10zł / m2 netto. Kaucja zwrotna - do ustalenia. Teren zamykany. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Teofilów

Teofilów,Łódź

10 zł/m²550 m² 5 500 zł

 

 

 

Teofilów,Łódź

29 zł/m²350 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 350m2. Lokal mieści się Teofilowie (osiedle bloków). Na lokal składa się: - otwarta sala sprzedaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, al. Włókniarzy

Teofilów,Łódź

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 300m2 na poziomie -1 z windą. Lokal mieści się na Teofilowie, w okolicy al. Włókniarzy. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ciesielska

Bałuty,Łódź

32 zł/m²200 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuję do wynajęcia biuro 200m2 znajdujące się na 1 piętrze. Nieruchomość znajduję się na Bałutach w okolicy ul. Ciesielskiej. Powierzchnia biurowa składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 300m2 na 1 piętrze z dostępem do windy towarowej. Wysokość lokalu 550cm. W lokalu dostępne: prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

35 zł/m²63 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 63m2, położony na Bałutach, w okolicy ul. Łagiewnickiej. Lokal mieści się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

25 zł/m²25 m² 625 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25m2 w biurowcu, w okolicy ul. Franciszkańskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Doły

Bałuty,Łódź

12 zł/m²230 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal magazynowo - produkcyjny o powierzchni 230m2 na Dołach. Lokal znajduje się na parterze z wjazdem z poziomu zero. W lokalu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, al. Włókniarzy

Teofilów,Łódź

13 zł/m²300 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 300m2 na parterze z rampą. Lokal mieści się na Teofilowie w okolicy al. Włókniarzy. Na lokal składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

25 zł/m²75 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 75m2, w trzech pomieszczeniach w biurowcu, w okolicy ul. Franciszkańskiej. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Szczecińska

Bałuty,Łódź

13 zł/m²470 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal magazynowy/ produkcyjny 470m2 z częścią biurową. Lokal mieści się na terenie przemysłowo-handlowym w okolicy ul. Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

20 zł/m²147 m² 2 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo, usługowy, parter, witryna Proponuję Państwu do wynajęcia lokal handlowo-magazynowy o pow. ok 147 m 2 , znajdujący się na parterze budynku biurowo-handlowo-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Bałuty

Bałuty,Łódź

20 zł/m²30 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy O dobrym standardzie Proponuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 30 m 2 , znajdujący się na I p. w budynku biurowo-handlowym w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brukowa

Teofilów,Łódź

20 zł/m²67 m² 1 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe teofilów przemysłowy Proponuję Państwu do wynajęcia lokal biurowo-handlowy o pow. 67 m 2 , znajdujący się na II piętrze budynku biurowo-handlowo-magazynowego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

16 zł/m²180 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja wynajem lokalizacja: teofilów przemysłowy Opłaty dodatkowe: 14zł/m2 netto +22%vat dozór + media , biura za12zł/mkw + vat + media - ogrzewanie-olejowe Okna pcv, wc, na podłodze gress,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Łódź

Bałuty,Łódź

105,56 zł/m²18 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja: wynajem lokalu na gabinet medyczny , paramedyczny (masaże itp.) LOKALIZACJA : Bałuty CZYNSZ NAJMU :1900zł OPŁATY DODATKOWE: 250zł/ miesiecznie (w tym CO, prad, gaz ochrona budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

12 zł/m²11 000 m² 132 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja: sprzedaż lub wynajem obiektu biurowo - magazynowego o łącznej powierzchni 11 000 m2, wyremontowanego w 2008 r. położonego na obrzeżu miasta. Obiekt posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

15 000 000 zł11 000 m² 1 363,64 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

20 zł/m²127 m² 2 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja: wynajem biur i magazynów w dobrym standardzie lokalizacja : Bałuty z dobrym wyjazdem na Gdańsk, poznań czynsz najmu : biura 20zł/m 2 , magazyn 13zł/m 2 opłaty dodatkowe: vat.