Lokal użytkowy, ul. Brzezińska

Brzezińska, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 1 550 000 zł
  • 520 m²
  • 2 980,77 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Piąstka

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Brzezińska

Brzezińska, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 550 000 zł

520 m²

2 980,77 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Brzezińska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 550 000 zł 520 m² 2 980,77 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 550 000 zł (2 980,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 520 m² (500 m² powierzchni użytkowej); stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Media: prąd, woda, gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obiekt pod klucz - siedziba firmy, przedszkole, biuro, magazyn czy też warsztat - Łódź, ul. Brzezińska

Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu nowoczesny, funkcjonalny kompleks w Łodzi przy ul. Brzezińskiej, składający się z 2 budynków o łącznej powierzchni użytkowej 520 m², usytuowanych na własnościowej, ogrodzonej działce 2 889 m². Obiekt idealnie sprawdza się jako siedziba firmy, przedszkole, placówka terapeutyczna, biuro rachunkowe, serwis, warsztat lub magazyn. (...)

Agent

Jakub Piąstka

508 062...

508 062 660

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Piąstka

508 062...

508 062 660

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość