Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 165 000 zł
  • 18,50 m²
  • 8 918,92 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Pietrz...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

165 000 zł

18,50 m²

8 918,92 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

165 000 zł 18,50 m² 8 918,92 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 165 000 zł (8 918,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 18,50 m², 1 pomieszczenie; stan: do remontu
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: do wymiany
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Czynsz: 238 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY LOKALU UŻYTKOWEGO POŁOŻONEGO W ŁODZI, DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE, OKOLICE ULICY PIOTRKOWSKIEJ

Lokal o pow. 18,5 m², usytuowany na parterze w części frontowej kamienicy

Nieruchomość idealna na biuro, sklep lub gastronomię. Posiada witrynę i wejście z ulicy, co zapewnia wygodę w prowadzeniu działalności.

W lokalu została wydzielona toaleta oraz część socjalna. (...)

Agent

Sebastian Pietrzak

516 033...

516 033 021

516 033 021

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sebastian Pietrzak

516 033...

516 033 021

516 033 021

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.