dowolna

Domy Łódź Widzew

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Nowosolna,Łódź

2 650 000 zł260 m² 10 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zanim jeszcze pomyślisz o przeprowadzce, twoje ciało już wie, jak smakuje głęboki oddech pośród sosen w Nowosolnej. Czy zauważyłaś, jak szybko Twój umysł potrafi odciąć zgiełk miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Nowosolna,Łódź

660 000 zł88 m² 7 484,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej zamknięte osiedle | Łódź Nowosolna Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Łodzi Nowosolnej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stoki,Łódź

1 519 000 zł184 m² 8 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym ogłoszeniem dotyczącym sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego na zamkniętym osiedlu na przedmieściach Łodzi. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowosolna,Łódź

865 000 zł160 m² 5 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom 160 m położony w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi, potrzebuje jednak trochę miłości i pracy. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - szybki dojazd do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klementynkowa

Nowosolna,Łódź

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Łódzka giełda nieruchomości. Nowa niska cena Dom szeregowy z ogrodem Brzozowa Aleja 2 Łódź Nowosolna, ul. Klementynkowa. Dom- segment środkowy w nowoczesnej zabudowie szeregowej z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Widzew,Łódź

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty! W najbliższą sobotę tj. 14.03 w godzinach 11:00-14:00 Na sprzedaż świetnie zbudowany, nowoczesny dom jednorodzinny przy Parku Krajobrazowym Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widzew,Łódź

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:294 m²

Budynek wybudowany z cegły, ocieplony wraz z fundamentami, w dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania, a jednocześnie dający bardzo duży potencjał rozbudowy istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Andrzejów,Łódź

797 979 zł166 m² 4 807,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja Ciepło, wygoda i pełna prywatność to pierwsze wrażenia, jakie daje ten wolnostojący dom położony w Andrzejowie - zielonej, spokojnej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Andrzejów,Łódź

1 580 000 zł115 m² 13 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom idealny. Bo parterowy. Bo nie za duży. Bo nie za miliony. Bo życie ma być wygodne. Bo wszystko jest pod ręką bez schodów, bez kompromisów. Bo metraż jest dokładnie taki, jaki trzeba ani za duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Widzew,Łódź

895 000 zł85 m² 10 477,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szukasz swojego nowego miejsca do życia? Z miejską infrastrukturą w zasięgu ręki, a jednak na uboczu? To patrz na to: kompaktowy dom z kawałkiem własnego ogrodu na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosodrzewiny

Widzew,Łódź

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Są nieruchomości, które kupuje się sercem. To właśnie jedna z nich. Wyjątkowa okazja, by za cenę mieszkania w bloku stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Olechów,Łódź

790 000 zł320 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja tylko 2500zł/m2 Idealny dla rodziny lub na inwestycję. Sprzedam segment w stanie deweloperskim na ul. Mieszka I ( przy ul. Zakładowej ) 240 m2 powierzchni mieszkalnej 80 m2 piwnicy+ 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowosolna,Łódź

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Przestronny dom dla dużej rodziny położony w rejonie Nowosolna/ Wódka/ Kopanka. Dom z 2006 roku, murowany. Dach kryty gontem. Rozkład pomieszczeń, ich wielkość oraz usytuowanie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorego

Widzew,Łódź

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:294 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego, parterowego domu położonego na Widzewie, w okolicy ulicy Batorego. Dom z cegły o powierzchni ok. 65 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turza

Widzew,Łódź

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę przedmieścia z bliskością centrum Szukasz domu, który daje prywatność, przestrzeń i nowoczesny standard? Ten wyjątkowy lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Olechów,Łódź

616 616 zł217 m² 2 841,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dzień pokazowy tylko 22 Marca!, zadzwoń i umów się na prezentację! Cena w tej ofercie jest podana losowo bez żadnych określonych kryteriów lub zasad Po obejrzeniu nieruchomości zaproponuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Widzew,Łódź

1 148 000 zł135 m² 8 503,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, który doskonale spełni potrzeby rodziny 2+2. Najważniejsze atuty: pełne wykończenie: dom stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Widzew,Łódź

779 999 zł103 m² 7 607,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Gajcego Zamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki Miazgi Szukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Widzew,Łódź

799 999 zł109 m² 7 309,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Widzew,Łódź

1 330 000 zł188 m² 7 074,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż świetnie zbudowany, nowoczesny dom jednorodzinny przy Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich Wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, położony na nowo powstającym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Nowosolna,Łódź

590 000 zł162 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferowana nieruchomość położona jest zaledwie ok. 5 km od Rynku w Nowosolnej oraz węzła Autostradowego, jednocześnie jest to cicha, spokojna pełna zieleni okolica. To sprawia ,że łączymy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Widzew,Łódź

1 750 000 zł251 m² 6 972,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Rezerwacja. Przepiękny dom usytuowany na równie pięknej działce. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, parterowy dom położony na dużej i zadbanej działce przy ul. Giewont. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Mileszki,Łódź

1 250 000 zł133 m² 9 408,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Nowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 132 m (użytkowej 113 m ), położony na dużej działce o powierzchni 1200 m w cichym i spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Widzew,Łódź

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:294 m²

0% prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w Łodzi w dzielnicy Widzew. Bardzo dobra lokalizacja. Dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany jest z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Widzew,Łódź

749 999 zł103 m² 7 314,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Gajcego. Zamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki Miazgi. Szukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Widzew,Łódź

799 999 zł109 m² 7 309,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Widzew,Łódź

779 999 zł103 m² 7 607,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Widzew,Łódź

749 999 zł103 m² 7 314,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Widzew,Łódź

899 000 zł117 m² 7 710,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

? wspaniała szansa na Dom dla Twojej Rodziny - Zamieszkaj w Spokoju Widzewa! Odkryj idealną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny na Osiedlu w spokojnej części Łódzkiego Widzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Widzew,Łódź

819 999 zł103 m² 7 997,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Pragnę przestawić unikatową ofertę na rynku nowych domów w Łodzi. Dom wykończony! Wstaw meble i zamieszkaj od zaraz :) Nie ryzykuj nieoszacowanych kosztów przy wykończeniu w własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Olechów,Łódź

799 999 zł217 m² 3 686,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 217 m , położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - na Olechowie. Nieruchomość oferuje dużą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Widzew,Łódź

1 260 000 zł263 m² 4 790,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom wolnostojący w Łodzi - dwa style, jedna przestrzeń, nieskończone możliwości! Przedstawiam wyjątkowy dom wolnostojący w Łodzi, który łączy w sobie dwa różne światy - tradycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Widzew,Łódź

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z 2021 r. w zielonej okolicy - tylko 20 minut od centrum Łodzi! Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 146 m ,oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Widzew,Łódź

964 000 zł112 m² 8 597,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta sprzedaży trzech domów w zabudowie szeregowej w Łodzi w osiedlu Stoki - Sikawa 1) dom skrajny o pow. 112,13 m2, 4 - pokojowy z garażem i ogrodem o pow. 261m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widzew,Łódź

1 379 999 zł101 m² 13 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mucha w różowym krawacie: pewnego słonecznego poranka, w krainie gdzie zapach jabłoni miesza się z ciepłem świeżo skoszonej trawy, wylądowałem ja mucha w różowym krawacie. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowogrodzka

Podgórze,Łódź

830 000 zł134 m² 6 175,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przestronny dom w świetnej lokalizacji idealny dla rodziny Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalnie urządzony dom, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Przestronne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bacewicz

Widzew,Łódź

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Proponujemy Państwu zakup bardzo ładnego, zadbanego segmentu mieszkalnego, który po zakończeniu budowy, wg zgłoszenia do użytkowania z maja 2003 r. posiada powierzchnię całkowitą 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Widzew,Łódź

625 000 zł160 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż piętrowy dom z piękną działką i przestronnym garażem, 6 minut od Janowa, 4 minuty do autostrady. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 980 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukaszewska

Widzew,Łódź

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Dom wolnostojący. Ogrzewanie pompa ciepła gruntowa nibe, rekuperacja wspomagane wszystko fotowoltaiką solar edge. Całkowity koszt utrzymania miesięczny stały to 400 zł. Własna oczyszczalnia ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Widzew,Łódź

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Łódź, widzew / Sikawa Powierzchnia mieszkalna domu: 84 m Powierzchnia działki: ok. 700 m Cena: 890 000 zł (do negocjacji) Rodzaj nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dolina Łódki,Łódź

610 000 zł153 m² 3 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość mieszkalna z możliwością prowadzenia działalności w Łodzi, przy ulicy Olkuskiej 11a. Szczegóły oferty: na sprzedaż budynek mieszkalny położony.