Dom, ul. Czechosłowacka

Czechosłowacka, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 1 250 000 zł
  • 450 m²
  • 2 778 zł/m²

Zdjęcie

Ewa

Skontaktuj się

Dom, ul. Czechosłowacka

Czechosłowacka, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 250 000 zł

450 m²

2 778 zł/m²

Dom, ul. Czechosłowacka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 250 000 zł 450 m² 2 778 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
530 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2000

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

530 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2000

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (2 778 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 450 m² (290 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: drewniane, stare
  • Działka: 530 m²
  •   kształt: trapez
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM | STOKI | 290 m | DZIAŁKA 530 m

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 290 m, położony na spokojnym i zielonym osiedlu Stoki.
To nieruchomość, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i inwestycyjne idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego miejsca pod działalność lub wynajem. (...)

Agent

Ewa

792 333...

792 333 037

792 333 037

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa

792 333...

792 333 037

792 333 037

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.