Dom, ul. Dylika

Dylika, Teofilów, Łódź, łódzkie

  • 963 000 zł
  • 200 m²
  • 4 815 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Zieli...

Skontaktuj się

Dom, ul. Dylika

Dylika, Teofilów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
22 maja 2026

963 000 zł

200 m²

4 815 zł/m²

Dom, ul. Dylika

Zaktualizowane: 22 maja 2026

963 000 zł 200 m² 4 815 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
202 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1984

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

202 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1984

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 963 000 zł (4 815 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 200 m², 6 pokoi, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1984
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 202 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz
  • Miejsce parkingowe: tak (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny zlokalizowanej w spokojnym miejscu na jednym z największych łódzkich osiedli, ta oferta jest dla Ciebie!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 200m2, która położona jest na działce nr 231 w obrębie B-40 o powierzchni 202m2. Dom znajduje się przy ul. Dylika, w dzielnicy Łódź Bałuty, na osiedlu Łódź Teofilów. (...)

Agent

Małgorzata Zielińska

667 780...

667 780 578

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

667 780...

667 780 578

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości