Dom Łódź
Górna, Łódź, łódzkie
- 1 900 000 zł
- 478 m²
- 3 974,90 zł/m²
Adam
Skontaktuj się
Dom Łódź
Górna, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom Łódź
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 900 000 zł 478 m² 3 974,90 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
kamienica
-
480 m²
tak
-
Rodzaj domu:
kamienicaLiczba pokoi:
-Powierzchnia działki:
480 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 900 000 zł (3 974,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 478 m²; stan: dobry
- Budynek: kamienica
- Działka: 480 m²
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Górna, Łódź, łódzkie
Opis nieruchomości
Kamienica położona w dzielnicy Górna, przy jednej z jej głównych ulic. Znakomita komunikacja z pozostałymi częściami miasta.
Sklepy, rynek ze świeżymi warzywami, poczta, przystanki komunikacji miejskiej wszystkie te udogodnienia w odległości kilkunastu minut spacerem lub kilku minut komunikacją miejską od przedmiotowej kamienicy.
Budynek wzorowo zarządzany. Najemcy starannie wyselekcjonowani, niezlegający z opłatami za wynajmowane mieszkania. Umowy ze stawkami czynszu wolnego. (...)
Adam
504 323...
504 323 811