Dom, ul. Dunajec
Dunajec, Stoki, Łódź, łódzkie
- 1 099 360 zł
- 340 m²
- 3 233,41 zł/m²
Paulina Serafin
Skontaktuj się
Dom, ul. Dunajec
Dunajec, Stoki, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom, ul. Dunajec
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 099 360 zł 340 m² 3 233,41 zł/m²
część domu
6
213 m²
garaż w bryle budynku
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
część domuLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
213 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 099 360 zł (3 233,41 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 340 m² (180 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: do odświeżenia (dom pod klucz)
- Budynek: część domu
- okna: plastikowe
- Działka: 213 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Sempre Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 711271
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dunajec, Stoki, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa to 180 m².
Układ pomieszczeń umożliwia komfortowe zamieszkanie dla rodziny oraz adaptację części powierzchni pod działalność gospodarczą lub pod dalszy wynajem będąc doskonałym rozwiązaniem inwestycyjnym. (...)