dowolna

Budynki użytkowe Łódź Widzew

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

4 637 €1 656 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn zlokalizowany w Łodzi w dzielnicy Widzew na terenach przemysłowych. Obiekt znajduje się w pobliżu autostrady A1 zapewniającej komunikację w układzie północ-południe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

19 200 zł1 200 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala w Łodzi, w dzielnicy Widzew o powierzchni 1200 mkw. Lokalizacja obiektu w pobliżu dróg krajowych nr 72 i 14 zapewnia doskonałe połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

24 705 €9 150 m² 2,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość magazynowo-produkcyjna 9 150 m2 na Łódzkim Widzewie. Obiekt posiada doskonały dostęp do autostrady A1, która zapewnia komunikację w układzie północ-południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

14 846 €6 455 m² 2,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna 6 455m2 w południowo-wschodniej części Łodzi. Kompleks posiada bardzo dobry dostęp do rozwiniętej sieci dróg, w tym autostrady A1 zapewniającej komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

15 000 €5 000 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowy klasy A o powierzchni 5 000 mkw do wynajęcia w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Powierzchnia idealna pod działalność logistyczną i produkcyjną. Park może być łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

12 247 €4 536 m² 2,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 4536 mkw na terenie Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dodatkowo możliwość wybudowania powierzchni biurowej. Dzięki sąsiedztwu drogi S14 obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

4 740 €1 500 m² 3,16 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 1500 mkw na wynajem w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Obiekt idealny pod logistykę i działalność produkcyjną. Park został wybudowany w standardzie klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

28 000 €10 000 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 10 000 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Położenie hali gwarantuje doskonałe warunki prowadzenia działalności zarówno dla firm logistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

34 300 zł2 450 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2450 mkw zlokalizowany we wschodniej części Łodzi, dzielnicy Widzew. Duża ilość doków oraz bram segmentowych. Obiekt z powierzchnią biurową 200mkw i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

9 234 €3 240 m² 2,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3240 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dodatkowo możliwość wybudowania biura. Dobre połączenie z trasami A1 i A2. . W sąsiedztwie parku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Księży Młyn,Łódź

40 000 zł12 m² 3 215,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedania garaż o powierzchni ok 13m2 zlokalizowany w bloku - jedyny garaż w tym bloku ok ul. Rawskiej Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Przed obejrzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

3 500 000 zł471 m² 7 431 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:762 m²

Atrakcyjna nieruchomość wpisana we wspaniałą historię największego kompleksu fabryczno- mieszkalnego powstałego w drugiej połowie XIX wieku z inicjatywy przemysłowca - Karola Wilhelma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

2 400 zł150 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od Najemcy! Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa w kompleksie przy ul. Fabrycznej. -Dogodna lokalizacja -winda towarowa -rampa przeładunkowa -monitoring -portiernia -parking( osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

18 000 zł2 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizjo od Najemcy! Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowo-biurowe na Widzewie w pobliżu trasy W-Z. - hale produkcyjno-magazynowe (od 300 do 2000 m ) - Windy towarowe - Rampa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

2 970 zł300 m² 9,90 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

75 680 zł6 400 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowaną w łodzi/widzew. Nieruchomość znajduje się w odległości : - 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Widzew

Widzew,Łódź

25 542 zł1 980 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowaną w łodzi/widzew. Nieruchomość znajduje się w odległości zaledwie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Widzew

Widzew,Łódź

353 331 zł33 000 m² 10,71 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

39 774 zł3 960 m² 10,04 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

73 500 zł6 600 m² 11,14 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

16 500 zł1 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowaną w łodzi/widzew przy ul. Transmisyjnej. Nieruchomość znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sobolowa

Widzew,Łódź

30 000 zł15 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: - miejsca parkingowe podziemne przy Sobolowej 4 w Łodzi. Od zaraz na sprzedaż miejsca parkingowe w garażu podziemnym apartamentowca przy ul. Sobolowej 4. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

4 508 €1 610 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość jest zlokalizowana na terenach przemysłowych w południowej części Łodzi, przy granicy dzielnic Widzew i Górna. Kompleks posiada bardzo dobry dostęp do rozwiniętej sieci dróg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

17 680 €5 200 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Powierzchnia magazynowa w nowoczesnym, a klasowym parku logistycznym w Łodzi. Położenie magazynu zapewnia niezakłóconą komunikację z miastem. Dogodny dojazd z autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

8 840 €2 600 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

13 260 €3 900 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

22 100 €6 500 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

26 520 €7 800 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

4 420 €1 300 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

nr 33,Łódź

30 600 €9 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

63 000 zł4 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 4500 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części Łodzi, dzielnicy Widzew. Dogodny dojazd do nieruchomości umożliwia droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

8 324 €2 973 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 2973mkw do wynajęcia w Łodzi. Idealny dla produkcji, magazynowania i dystrybucji. Możliwość wynajęcia również powierzchni socjalno-biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

15 150 €6 060 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 6060 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej 107 mkw. Lokalizacja obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

37 267 €13 076 m² 2,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 13076 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dodatkowo możliwość wybudowania biura. Dobre połączenie z trasami A1 i A2. . W sąsiedztwie parku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

6 185 €2 379 m² 2,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2379 mkw z powierzchnią biurową 202 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Nieruchomość posiada bardzo dobre połączenie z obwodnicą miasta oraz autostradami A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

30 565 €12 226 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 12226 mkw w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej 107 mkw. Lokalizacja obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

16 000 €6 400 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 6400 mkw, w łódzkiej dzielnicy Widzew przy węźle Łódź - Wschód autostrady A1. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp dla dystrybucji na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

5 000 €2 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 2000mkw na wynajem, zlokalizowany w łódzkiej dzielnicy Widzew w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Łódź - Wschód autostrady A1 ( Gdańsk-Cieszyn) zapewnia doskonały dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Widzew,Łódź

25 665 €8 700 m² 2,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa 8700 mkw położona w dzielnicy Widzew, 6 km od centrum Łodzi. Magazyn w bliskiej odległości z drogą S14 z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

42 190 zł3 326 m² 12,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 326 m²

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowaną na Widzewie. Nieruchomość znajduje zaledwie 7km od węzła autostradowego A1.