Ogłoszenie archiwalne

Garaż, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Bałuty, Łódź, łódzkie

  • 60 000 zł
  • 17,16 m²
  • 3 496,50 zł/m²

Garaż, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Bałuty, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
26 lutego 2024

60 000 zł

17,16 m²

3 496,50 zł/m²

Garaż, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaktualizowane: 26 lutego 2024

60 000 zł 17,16 m² 3 496,50 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 60 000 zł (3 496,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 17,16 m²
  •   garaż; rok budowy: 1976
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA GARAŻ MUROWANY PRZY UL. Powstańców Wielkopolskich 24/24 a O POW. 17,16 M2

Kontakt:

pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja nr 19596
tel:

UWAGA: Powyższe dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisy Kodeksu Cywilnego. Opis obiektu został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez Oferującego. Oferta może być już (...)

Kontakt

Agent

Adrian Lisiecki

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/budynek-uzytkowy,na-sprzedaz/24772216.html