Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/art-modern-etap-3.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45501.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/art-modern-etap-3.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/art-modern-etap-3.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45501.html

Udostępnij

Zdjęcie

Art Modern Etap 3

Łódź, Górniak, Skrzywana 1

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Art Modern Etap 3

Łódź, Górniak, Skrzywana 1

Łódź, Górniak, Skrzywana 1

Art Modern Etap 3

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny/metr od
od 9 600 zł/m²
Metraże
od 25,68 do 119,91 m²
Liczba pokoi
od 1 do 5
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny/metr od

od 9 600 zł/m²

Metraże

od 25,68 do 119,91 m²

Liczba pokoi

od 1 do 5

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 307 125 zł

2 pokoje

od 377 410 zł

3 pokoje

od 596 200 zł

4 pokoje

od 650 529 zł

5 pokoi

od 1 478 520 zł

Inwestycja realizowana przez:

OPG Orange Park

Biuro Sprzedaży

Wróblewskiego 6/8

Łódź 93-578

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieH.72 25,71 m² 12 100 zł/m² 5/5 1 311 091 zł
Mieszkanie
311 091 zł 25,71 m²
12 100 zł/m² 1 pok.
H.72

MieszkanieH.45 26,01 m² 11 900 zł/m² 3/5 1 309 519 zł
Mieszkanie
309 519 zł 26,01 m²
11 900 zł/m² 1 pok.
H.45

MieszkanieB.12 69,74 m² 15 450 zł/m² 2/2 3 1 077 483 zł
Mieszkanie
1 077 483 zł 69,74 m²
15 450 zł/m² 3 pok.
B.12

MieszkanieB.03 46,48 m² 15 950 zł/m² parter/2 2 741 356 zł
Mieszkanie
741 356 zł 46,48 m²
15 950 zł/m² 2 pok.
B.03

MieszkanieH.95 74,98 m² 9 700 zł/m² 2/5 4 727 306 zł
Mieszkanie
727 306 zł 74,98 m²
9 700 zł/m² 4 pok.
H.95

MieszkanieH.88 76,16 m² 9 600 zł/m² 1/5 4 731 136 zł
Mieszkanie
731 136 zł 76,16 m²
9 600 zł/m² 4 pok.
H.88

MieszkanieH.104 75,46 m² 9 900 zł/m² 4/5 4 747 054 zł
Mieszkanie
747 054 zł 75,46 m²
9 900 zł/m² 4 pok.
H.104

MieszkanieH.102 75,77 m² 9 800 zł/m² 3/5 4 742 546 zł
Mieszkanie
742 546 zł 75,77 m²
9 800 zł/m² 4 pok.
H.102

MieszkanieB.02 71,57 m² 15 100 zł/m² parter/2 3 1 080 707 zł
Mieszkanie
1 080 707 zł 71,57 m²
15 100 zł/m² 3 pok.
B.02

Lokal użytkowyLH.4 46,11 m² 10 500 zł/m² parter/5 484 155 zł
Lokal użytkowy
484 155 zł 46,11 m²
10 500 zł/m²
LH.4

Inwestycja realizowana przez:

OPG Orange Park

Biuro Sprzedaży

Wróblewskiego 6/8

Łódź 93-578

883 477...

883 477 699

576 700 737

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij