Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wodna.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i46445.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wodna.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-wodna.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i46445.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Wodna

Łódź, Stary Widzew, Wodna 12

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Apartamenty Wodna

Łódź, Stary Widzew, Wodna 12

Łódź, Stary Widzew, Wodna 12

Apartamenty Wodna

Apartamenty Wodna

Termin realizacji
czerwiec 2026
Ceny
od 8 648 zł/m²
Metraże
od 25,03 do 55,35 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

czerwiec 2026

Ceny

od 8 648 zł/m²

Metraże

od 25,03 do 55,35 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 310 772 zł

2 pokoje

od 325 767 zł

3 pokoje

od 464 232 zł

4 pokoje

od 478 685 zł

Inwestycja realizowana przez:

Perfectum Development

Biuro sprzedaży

Wodna 12/14

Łódź 90-024

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie1A.01.M2 42,23 m² 8 908 zł/m² 1/6 2 376 185 zł
Mieszkanie
376 185 zł 42,23 m²
8 908 zł/m² 2 pok.
1A.01.M2

Mieszkanie1A.01.M3 52,10 m² 10 185 zł/m² 1/6 3 530 639 zł
Mieszkanie
530 639 zł 52,10 m²
10 185 zł/m² 3 pok.
1A.01.M3

Mieszkanie1A.01.M5 27,60 m² 11 640 zł/m² 1/6 1 321 264 zł
Mieszkanie
321 264 zł 27,60 m²
11 640 zł/m² 1 pok.
1A.01.M5

Mieszkanie1A.01.M6 33,04 m² 11 155 zł/m² 1/6 2 368 561 zł
Mieszkanie
368 561 zł 33,04 m²
11 155 zł/m² 2 pok.
1A.01.M6

Mieszkanie1A.01.M7 31,18 m² 11 155 zł/m² 1/6 2 347 813 zł
Mieszkanie
347 813 zł 31,18 m²
11 155 zł/m² 2 pok.
1A.01.M7

Mieszkanie1A.02.M3 52,71 m² 10 379 zł/m² 2/6 3 547 077 zł
Mieszkanie
547 077 zł 52,71 m²
10 379 zł/m² 3 pok.
1A.02.M3

Mieszkanie1A.02.M4 32,78 m² 11 349 zł/m² 2/6 2 372 020 zł
Mieszkanie
372 020 zł 32,78 m²
11 349 zł/m² 2 pok.
1A.02.M4

Mieszkanie1A.02.M5 28,17 m² 11 834 zł/m² 2/6 1 333 364 zł
Mieszkanie
333 364 zł 28,17 m²
11 834 zł/m² 1 pok.
1A.02.M5

Mieszkanie1A.02.M6 33,71 m² 11 349 zł/m² 2/6 2 382 575 zł
Mieszkanie
382 575 zł 33,71 m²
11 349 zł/m² 2 pok.
1A.02.M6

Mieszkanie1A.02.M7 31,80 m² 11 349 zł/m² 2/6 2 360 898 zł
Mieszkanie
360 898 zł 31,80 m²
11 349 zł/m² 2 pok.
1A.02.M7

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Perfectum Development

Biuro sprzedaży

Wodna 12/14

Łódź 90-024

577 317...

577 317 313

793 315 313

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij